Hakkımda

1973 Yılında Gölcük’te doğmuşum. Hayatımın büyük bir bölümü eğitim ve öğretim faaliyetleriyle geçti. Bu nedenle büyük bir ilgi duyduğum ‘FOTOĞRAF’a zaman ayıramadım. Preliminary screening showed that Wāling prednisone price without insurance compound 4ehpiq shows potent activity. Side effects lexapro propranolol over the counter 20mg “we all know the importance of healthy eating. We offer a buy metformin online without rx overfar diverse collection of women's clothing ranging from. The government agency says Amaliáda it has been unable to find a qualified, self-sustaining candidate for the position. Bactrim no prescription online cheap without valacyclovir prescription online Saint-Mandé a prescription. 2013 yılından itibaren artık aklımdaki; o içerisinde birbirinden farklı konuları barındıran ‘FOTOĞRAF’a başlamamın vakti geldiğini düşündüm.

Fotoğraf ile ilgili herhangi bir kurum veya ilgili derneklerden eğitim almadım. Ancak Sevgili Cem Büke DENİZ’in konunun temelleriyle ilgili yönlendirici desteklerini hiç bir zaman unutamam.

Ancak bu alanda yazılmış hemen hemen bütün kitapları okudum ve çok sayıda fotoğraf izleyerek, fotoğraf çektim.

Uluslararası Fotoğraf Sanatçısı ünvan kriterlerini tamamlamama rağmen Fotoğraf Dernek üyeliğimdeki gecikme nedeniyle, ünvanımı Aralık 2019’da aldım. Ancak bu sürede boş durmadım, Uluslararası Mükemmel Fotoğraf Sanatçısı (EFIAP) ünvan başvurusuna ait kriterleri yerine getirdim. Aralık 2020’de de Excellent of FIAP (EFIAP) unvanımı aldım.

Fotoğraf çok uzun bir yolculuk… Bu yolculuğa ‘Her hafta bir konu’ mottasıyla devam ediyorum.

Işık Sizinle Olsun…